Bukmacherka jak zarabiac? Zarobki!

Czy warto obstawiać maratony u bukmachera? Sukcesy polskich lekkoatletów z ostatnich lat powodują, że zainteresowanie kibiców kieruje się również w stronę sportów takich jak rzut młotem, skok w dal, jak również biegi – sztafetowe, krótko i średniodystansowe, a także – będących zwieńczeniem wszystkich ważnych zawodów – maratonów.

Maratony – startują tysiące, liczą się dziesiątki

Nie można ukrywać, że oferta bukmacherów na zawody lekkoatletyczne jest – w porównaniu do oferty na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy hokej – dość skromna. Pojawienie się możliwości obstawienia wyników imprez lekkoatletycznych zależne jest od kalendarza wydarzeń – najwięcej ofert pojawia się przed mistrzostwami Europy i świata, zawodami Ligi Diamentowej, a przede wszystkim – w trakcie olimpiad. Jeśli chodzi o same maratony to bukmacherzy chętnie wystawiają kursy na najważniejsze imprezy maratońskie na świecie.

Dobra wiadomość dla tych, którzy lubią obstawiać maratony jest taka, że poważnych imprez, gromadzących najlepszych zawodników, nie brakuje. Zawodów, które można obstawiać jest w roku około 40-50. Najpoważniejsze z nich – poza olimpiadą jeśli akurat jest organizowana – rozgrywają się w Chicago, Paryżu, Londynie, Berlinie czy Tokio. W Polsce najważniejszymi imprezami maratońskimi, które gromadzą największą liczbę uczestników są Orlen Warsaw Marathon, PZU Maraton Warszawski, Cracovia Maraton, PKO Poznań Maraton i kilka innych. Imprezy światowe przyciągają ponad 30 tysięcy uczestników, w Polsce oczywiście mniej ale i u nas na linii startu „meldują się” zawodnicy z kilkudziesięciu krajów świata, co świadczy o zainteresowaniu ze strony zawodników i prestiżu zawodów. Im większy prestiż, tym większa szansa, że bukmacherzy postanowią wystawić kursy na takie zawody.

Czy bukmacherka się opłaca? Jak wygrywać?

W największych maratonach startuje kilkadziesiąt tysięcy ludzi, jak z takiej masy wyłonić zwycięzcę i prawidłowo go wytypować? Prawda jest jednak taka, że miażdżąca większość startujących to amatorzy, którzy nie będą liczyć się w stawce – oni startują dla siebie, w innej grupie niż profesjonaliści. W grze o zwycięstwo pozostaje grupa zawodowców, która mierzy się w czasie wielu maratonów. To całe „stajnie” zawodników, którzy przemieszczają się z maratonu na maraton, walcząc o tytuły i pieniądze. To spośród nich typujemy zwycięzcę. Odpowiedzmy sobie na pytanie bukmacherka jak wygrywac.

Mimo wszystko wytypowanie zwycięzcy maratonu jest niezwykle trudne. Pomóc w tym może analiza „życiówek” poszczególnych zawodników, ich zapowiedzi przedstartowe (część maraton może potraktować jako test przed ważniejszymi zawodami, na przykład olimpiadą, inni z różnych względów dany maraton będą uważać za najważniejszy dla siebie i właśnie na niego będą szykować szczytową formę). Wytypowanie zwycięzcy maratonu jest obarczone sporym ryzykiem, więc kursy na takie zdarzenie są wysokie, co – w przypadku wygranej – oznaczać może spory zysk z zakładu.

Zamiast zwycięzcy wytypuj czas. Bukmacherka typy

Znacznie bezpieczniej jest jednak zagrać o to, czy zawodnik znajdzie się w pierwszej trójce, bądź piątce zawodów. Duże imprezy z szeroką ofertą zakładów umożliwiają również założenie się o czas, w jakim maraton zostanie ukończony. W tym wypadku również warto przeanalizować nie tylko wyniki wcześniejszych maratonów na danej trasie, ale przede wszystkim… zapowiedzi pogodowe. Na liczącej ponad 40 kilometrów trasie to pogoda często dyktuje warunki zawodnikom. Gracze, którzy „nie siedzą” w maratonach swoją uwagę powinni skupić właśnie na czasówkach, prawdopodobieństwo trafienia jest o wiele większe niż w wypadku zakładów na zwycięzcę maratonu.

Najpopularniejsze bonusy bukmacherskie
Bukmacherka

Najpopularniejsze bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie są podstawą zakładów sportowych od początku ich istnienia. Firma taka jak Betfan zachęca nas do grania poprzez ich proponowanie. Do skorzystania z oferty najczęściej skłania nas to, że nie korzystaliśmy jeszcze z usług danego buka. W tym tekście odpowiemy na pytanie, które promocje i bonusy cieszą się obecnie największym zainteresowaniem. Promocje zaprezentujemy na […]

Read More
Bukmacherka

Bukmacherka – jak zacząć grać i zarabiać?

Zakłady bukmacherskie są znane od wieków. Ludzie nie znali co prawda tego pojęcia dosłownie, ale duże imprezy sportowe (np. Igrzyska Olimpijskie) można było obstawiać od już w starożytnej Grecji. Historia się zmieniła i dzisiaj ogrom kuponów wysyła się internetowo. W jaki sposób ustalać stawki na dane zdarzenia, aby nie zbankrutować w mgnieniu oka? Internet przyniósł plusy […]

Read More
Bukmacherka

Jak typować zakłady bukmacherskie? Analiza meczy i zawodników

Zanim zaczniesz obstawiać zawody biegowe w swoim ulubionym serwisie bukmacherskim to powinieneś się do tego odpowiednio przygotować aby twoje pieniądze wydane na zakłady miały większe szanse na sukces. Jeśli nie używamy zakładów bukmacherskich tylko do ryzykownej zabawy aby się odstresować, a chcemy zarobić dodatkowe pieniądze na naszych zakładach to powinno się wykonać szczegółową analizę przed […]

Read More