Bonusy bukmacherskie są podstawą zakładów sportowych od początku ich istnienia. Firma taka jak Betfan zachęca nas do grania poprzez ich proponowanie. Do skorzystania z oferty najczęściej skłania nas to, że nie korzystaliśmy jeszcze z usług danego buka. W tym tekście odpowiemy na pytanie, które promocje i bonusy cieszą się obecnie największym zainteresowaniem. Promocje zaprezentujemy na przykładzie kilku bukmacherów.

Bonus za wejście i rejestrację – najpopularniejszy bonus bukmacherski

Na pierwszym miejscu pod względem popularności jest zdecydowanie bonus za wejście i rejestrację na stronie bukmachera. Spotkamy się z nim praktycznie wszędzie – niezależnie od tego w jakim kraju jesteśmy ani z jakich usług zdecydowaliśmy się skorzystać.

Bonusy startowe z reguły polegają na wpłaceniu pewnej kwoty (depozytu) i pomnożeniu jej na warunkach określonych przez organizatora. Jako gracze zakładamy się z bukmacherem o to czy uda nam się wielokrotnie obrócić kwotę naszej wpłaty przy założonym kursie.

Gdzie się zarejestrować, aby móc liczyć na najatrakcyjniejsze warunki i solidne wygrane? Pierwszym miejscem jest Betfan, gdzie możemy uzyskać nawet do 2150 zł. Po wpłaceniu depozytu otrzymujemy na konto 100% swojej wpłaty. Warunkiem odbioru jest obrócenie bonusu 4 razy po kursie min. 1.8 z min. 3 zdarzeniami na kuponach biorących udział w promocji.

Rejestracja daje nam szansę na wykorzystanie bonusu powitalnego 100% do 1200 zł. Za wpłatę 1000 zł, otrzymujemy kolejne 1000 zł. Istotne jest to, że saldo podzielone jest na promocyjne oraz e-konto. Aby przenieść środki z salda promocyjnego do e-konta, należy obrócić bonus trzykrotnie z kursem min. 1.91.

Kolejnym popularnym bonusem z kategorii bonusów startowych jest kod promocyjny od Betfan na kwotę maks. 500 zł. Aby wziąć udział w promocji należy na swoje konto wpłacić dowolną kwotę (min. 20 zł). Wówczas na koncie pojawi się 50% tego depozytu. Warunkiem odbioru środków jest konieczność sześciokrotnego obrotu grając kuponami z kursem minimalnym 2.50.

Freebet – czyli darmowy zakład po zarejestrowaniu konta

Freebet nazywany również zakładem bez ryzyka to popularny rodzaj bonusu, który polega na zwróceniu środków, jeśli zakład się nie uda. Środki bezpiecznie można wypłacić w razie niepowodzenia. Jest to dobra okazja, jeśli nie jesteśmy stałymi graczami, a chcielibyśmy obstawić duży zakład np. na Mistrzostwa Świata, Euro czy mecz ulubionej drużyny w Lidze Mistrzów.

Kto oferuje najciekawsze zakłady bez ryzyka?

Jeśli się nie powiedzie, środki zostaną zwrócone na nasze konto. Aby jednak do tego doszło, musimy wykonać jednokrotny obrót swoimi środkami. To znaczy, że jeżeli obstawimy zakład za 300 zł przegrywając go, pieniądze odzyskamy dopiero w momencie, gdy zagramy ponownie za łączną kwotę 300 zł przydzieloną po przegranej do salda promocyjnego.