Najpopularniejsze bonusy bukmacherskie

Najpopularniejsze bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie są podstawą zakładów sportowych od początku ich istnienia. Firma taka jak Betfan zachęca nas do grania poprzez ich proponowanie. Do skorzystania z oferty najczęściej skłania nas to, że nie korzystaliśmy jeszcze z usług danego buka. W tym tekście odpowiemy na pytanie, które promocje i bonusy cieszą się obecnie największym zainteresowaniem. Promocje zaprezentujemy na przykładzie kilku bukmacherów.

Bonus za wejście i rejestrację – najpopularniejszy bonus bukmacherski

Na pierwszym miejscu pod względem popularności jest zdecydowanie bonus za wejście i rejestrację na stronie bukmachera. Spotkamy się z nim praktycznie wszędzie – niezależnie od tego w jakim kraju jesteśmy ani z jakich usług zdecydowaliśmy się skorzystać.

Bonusy startowe z reguły polegają na wpłaceniu pewnej kwoty (depozytu) i pomnożeniu jej na warunkach określonych przez organizatora. Jako gracze zakładamy się z bukmacherem o to czy uda nam się wielokrotnie obrócić kwotę naszej wpłaty przy założonym kursie.

Gdzie się zarejestrować, aby móc liczyć na najatrakcyjniejsze warunki i solidne wygrane? Pierwszym miejscem jest Betfan, gdzie możemy uzyskać nawet do 2150 zł. Po wpłaceniu depozytu otrzymujemy na konto 100% swojej wpłaty. Warunkiem odbioru jest obrócenie bonusu 4 razy po kursie min. 1.8 z min. 3 zdarzeniami na kuponach biorących udział w promocji.

Rejestracja daje nam szansę na wykorzystanie bonusu powitalnego 100% do 1200 zł. Za wpłatę 1000 zł, otrzymujemy kolejne 1000 zł. Istotne jest to, że saldo podzielone jest na promocyjne oraz e-konto. Aby przenieść środki z salda promocyjnego do e-konta, należy obrócić bonus trzykrotnie z kursem min. 1.91.

Kolejnym popularnym bonusem z kategorii bonusów startowych jest kod promocyjny od Betfan na kwotę maks. 500 zł. Aby wziąć udział w promocji należy na swoje konto wpłacić dowolną kwotę (min. 20 zł). Wówczas na koncie pojawi się 50% tego depozytu. Warunkiem odbioru środków jest konieczność sześciokrotnego obrotu grając kuponami z kursem minimalnym 2.50.

Freebet – czyli darmowy zakład po zarejestrowaniu konta

Freebet nazywany również zakładem bez ryzyka to popularny rodzaj bonusu, który polega na zwróceniu środków, jeśli zakład się nie uda. Środki bezpiecznie można wypłacić w razie niepowodzenia. Jest to dobra okazja, jeśli nie jesteśmy stałymi graczami, a chcielibyśmy obstawić duży zakład np. na Mistrzostwa Świata, Euro czy mecz ulubionej drużyny w Lidze Mistrzów.

Kto oferuje najciekawsze zakłady bez ryzyka?

Jeśli się nie powiedzie, środki zostaną zwrócone na nasze konto. Aby jednak do tego doszło, musimy wykonać jednokrotny obrót swoimi środkami. To znaczy, że jeżeli obstawimy zakład za 300 zł przegrywając go, pieniądze odzyskamy dopiero w momencie, gdy zagramy ponownie za łączną kwotę 300 zł przydzieloną po przegranej do salda promocyjnego.

Bukmacherka

Bukmacherka – jak zacząć grać i zarabiać?

Zakłady bukmacherskie są znane od wieków. Ludzie nie znali co prawda tego pojęcia dosłownie, ale duże imprezy sportowe (np. Igrzyska Olimpijskie) można było obstawiać od już w starożytnej Grecji. Historia się zmieniła i dzisiaj ogrom kuponów wysyła się internetowo. W jaki sposób ustalać stawki na dane zdarzenia, aby nie zbankrutować w mgnieniu oka? Internet przyniósł plusy […]

Read More
Bukmacherka

Bukmacherka jak zarabiac? Zarobki!

Czy warto obstawiać maratony u bukmachera? Sukcesy polskich lekkoatletów z ostatnich lat powodują, że zainteresowanie kibiców kieruje się również w stronę sportów takich jak rzut młotem, skok w dal, jak również biegi – sztafetowe, krótko i średniodystansowe, a także – będących zwieńczeniem wszystkich ważnych zawodów – maratonów. Maratony – startują tysiące, liczą się dziesiątki Nie […]

Read More
Bukmacherka

Jak typować zakłady bukmacherskie? Analiza meczy i zawodników

Zanim zaczniesz obstawiać zawody biegowe w swoim ulubionym serwisie bukmacherskim to powinieneś się do tego odpowiednio przygotować aby twoje pieniądze wydane na zakłady miały większe szanse na sukces. Jeśli nie używamy zakładów bukmacherskich tylko do ryzykownej zabawy aby się odstresować, a chcemy zarobić dodatkowe pieniądze na naszych zakładach to powinno się wykonać szczegółową analizę przed […]

Read More